مسائل و مشکلات روستای خرمکوه

با توجه به این که روستای خرمکوه فعلا مشکل عمده ای نداره!!!!!خواستم 5487 در این پست چند تا از مشکلات و مسائل روستای خودمان را بنویسم تا اگر از سر اتفاق گذر مسئولی به روستای خرمکوه یا سایت آن افتاد نگوید پس کو آن مشکلاتی که می گفتین...

1-نداشتن آب شرب بهداشتی بنا بر آزمایش به عمل آمده توسط بهداشت شهرستان رودبار

2-کمبود آب کشاورزی 5487 باوجود چشمه ها ومنابع آبی در بالا دست روستا،که در صورت احداث سد خاکی 5487 (طرح شده در مجلس) 5487 روستا های دیگر هم از مشکل کم آبی رها می شوند.

3- تصرف زمین ها و مراتع روستا (خلشکوه) توسط تنی چند از اهالی روستای کلیشم به مدت چندین سال (ازسال1370)که هنوز هم ادامه داشته ،در حالی که از نظر قضایی تنی چند از روستاییان کلیشم محکوم به پرداخت خسارت به صاحبان زمین ها شده اند،و مصادره (خلشکوه خرمکوه و کلیشم) به (خلشکوه کلیشم).

4- ترمیم و بازسازی نشدن امامزاده طاهر(س)روستای خرمکوه .در صورت بازسازی امامزاده های منطقه و راه اندازی مناطق تفریحی وسیاحتی، این روستا از بن بست رهایی می ابند.

 ۵-اجرایی نشدن طرح هادی در روستا ،که سال ها از تصویب  آن می گذرد.

6-ساختمان های زگالی و موقتی زلزله که بعد ازگذشت 19 سال از  وقوع زلزله هنوز در باره بازسازی آن ها اقدامی صورت نگرفته است.

7-  در بن بست قرار گرفتن محل با وجو د،قرار داشتن جاده 50 ساله 5487 خرمکوه به کلیشم 5487 به بره سر یا دیلمان و غیر قابل استفاده شدن آن.

8-نداشتن فضای ورزشی مناسب

٩-مشکل حمل ونقل عمومی

 ١٠- تخریب حمام عمومی در زلزله و بازسازی نشدن آن

11-پوشش نداشتن شبکه استانی سیمای گیلان( 5487باران)

12-خسارات همه ساله خشکسالی و سرمازدگی محصولات کشاورزی

13-نداشتن خانه عالم

14-نداشتن کتابخانه عمومی

15-نیاز به تعمیر و مرمت مسجد ابوالفضل

16-گازکشی به روستا از طریق خط لوله بره سر به کلیشم در آینده

17-نداشتن گاردریل(حفاظ) جاده جیرنده به خرمکوه

قابل توجه اهالی ،دوستان و همه کسانی که به پیشرفت و تعالی ایران اسلامی عشق می ورزند هرگونه پیشنهاد و نظر خود را در بخش نظرات ارائه فرمایید.خیال باطل

/ 0 نظر / 17 بازدید